ترجمه رسمی جواز کسب کانادا و ترجمه رسمی پروانه کسب سفارت کانادا به صورت فوری: ۶۶۵۳۱۰۹۱ (۰۲۱) ترجمه رسمی جواز کسب به زبان انگلیسی برای سفارت کانادا و ویزای سایر کشورها.

ترجمه رسمی جواز کسب کانادا یکی از مواردی است که چنانچه متقاضی دریافت ویزای کانادا باشید به آن برخواهید خورد. ترجمه رسمی جواز کسب کانادا جزء مدارک شغلی جهت ارائه به سفارت کانادا است و مطابق طبقه بندی مدارک مورد نیاز سفارت جهت اخذ ویزای کانادا، ارائه مدارک شغلی از مهمترین بخش ها میباشد.
ارائه ترجمه جواز کسب به سفارت کانادا دارای اهمیت خاصی است زیرا وجود این مدرک در واقع ثابت میکند که فرد در کشور خود دارای کسب و کار است و قصد ادامه فعالیت خود را دارد و همچنین متقاضی دریافت ویزا قبل از پایان مدت ویزای خود انگیزه ای برای بازگشت به کشور را خواهد داشت. بنابراین افسر بررسی کننده مدارک باید مطمئن شود که فرد متقاضی ویزا، به کشور خود باز میگردد.

 

نکات مهمی که در رابطه با ترجمه رسمی جواز کسب کانادا باید بدانید:
• ترجمه رسمی جواز کسب کانادا با مهر مترجم، رویت اصل مدرک توسط دارالترجمه ضروری است.
• ترجمه جواز کسب سفارت کانادا با مهر و امضای اتحادیه مربوطه قابل ترجمه و تایید دادگستری است.
• ترجمه رسمی جواز کسب کانادا در صورتی که مدت اعتبار آن نگذشته باشد قابل ترجمه و دریافت مهر تایید دادگستری است.
• در خصوص جواز کسب های جدید که دارای کد شناسه صنفی میباشند استعلام از سامانه اصناف پرینت گرفته میشود و به همراه ترجمه رسمی جواز کسب برای تاییدات دادگستری ارسال میگردد.
• جواز کسب در نسخه های قدیمی دارای شناسه صنفی نمیباشد و در نسخه های جدید دارای کد شناسه صنفی است. برای این دسته از جواز کسب که دارای کد شناسه صنفی نیستند بایستی از اتحادیه مربوط نامه ای خطاب به دارالترجمه مبنی بر اصالت جواز کسب صادر گردد.

 

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی جواز کسب کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

تلفن های تماس: ۶۶۵۵۱۷۶۱ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۱۰۹۱ (۰۲۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *